The NeXuS World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

The NeXuS World

you will see
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sexul in locuri publice

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyDum Aug 24, 2008 4:02 pm

1) In toaleta unui restaurant/club. E destul de incitant, mai ales ca, in astfel de locuri, ai de obicei cateva pahare la bord. Daca alegi un restaurant select, ai grija sa inchizi bine usa si sa nu faceti prea mult zgomot, pentru ca se poate sfarsi totul cu o scena penibila. Si atentie la microbi... nu ca asta ar mai conta cand esti excitat.

2) In natura. La picnic, pe munte, pe plaja, nu conteaza. Sexul in aer liber e fantastic, atat din cauza decorului, cat si datorita sentimentului de libertate pe care ti-l da. Femeile apreciaza si ele nespus de mult acest gen de locatii, cu un mic amendament: nu e placut sa simti in spate fiecare pietricica, asa ca luati cu voi o patura mai groasa.

3) Cabina de proba a unui magazin. Incitant, dar foarte riscant. Aveti mai multe sanse sa duceti totul la capat intr-un magazin mare, cu multe cabine si unde nu sta vanzatoarea mereu cu ochii pe voi.

4) Sauna. Daca rezistati bine la caldura, e super. Cel mai bine e sa mergeti seara in spa-ul respectiv, cand nu e prea multa lume. Daca esti client fidel, poti aranja cu persoana responsabila sa aiba grija ca tu si prietena ta sa nu fiti deranjati. Si, oricat de tare va ia valul, nu uitati sa puneti un prosop sub voi, pentru ca riscul de boli exista si in cele mai selecte saloane.

5) O sala goala de clasa. Daca te apuca nostalgia intr-o seara si vrei sa-i arati prietenei tale liceul in care tu faceai legea acum cativa ani (sau in care nu te cunostea nici dracu', dar ea nu trebuie sa afle asta), puteti profita de o sala goala pentru a va distra. Alege una mai la capatul coridorului si stinge lumina.

6) In birou. Daca ai propriul birou, e pacat sa nu profitati. Nu conteaza daca e ora de varf, sau daca ai o sedinta in 10 minute. Tot ce trebuie sa faci este sa incui usa. La fel, orice magazie, spalatorie etc este ok. Nu uita insa ca miza e foarte mare: daca sunteti prinsi, risti sa-ti pierzi jobul.

7) La cinema. Daca e mai pustiu, aveti toate sansele sa va simtiti bine si, oricum, cel mai rau lucru care se poate intampla e sa fiti dati afara. Cine poate uita frumoasele (jalnicele) momente din perioada adolescentei, in care plateai doua bilete la film doar ca sa ai un loc unde sa-ti poti mangaia prietena in voie?
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 7:09 am

in lift!
sunt unele duble, cu un compartiment de bagaje.....acolo, in timp ce liftul functioneaza!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
dany
Secret Agents
Secret Agents
dany


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 33
Localizare : Fieni
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 7:38 am

la birou Very Happy
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 11:02 am

da puiu...chiar ar fi misto de facut sex in lift..in timp ce merge...si sa tot apesi pe butoane...sa nu se mai opreasca.. Very Happy

dany...in birou este super tare...sub masa de birou...mai pui niste scaune in fata biroului si nu te vede nimeni... Cool
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 11:57 am

pai...in birou (sau mai bine zis PE)..si in natura (in padure sau pe plaja ) Smile
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 12:02 pm

Lachesis a scris:
pai...in birou (sau mai bine zis PE)..si in natura (in padure sau pe plaja ) Smile


gata Lachesis mergem sa o facem pe o plaja...sau mai bine intr-o sauna...da eu nu prea rezist la caldura Rolling Eyes
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 12:06 pm

pai nu oricand..daca e in toiul noptii, da-ti seama ca as opta pt plaja..intr-o noapte cu luna plina si cu sunetul marii...dar daca ar fi in toiul zilei,..varianta a 2a Razz
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 12:21 pm

Lachesis a scris:
pai nu oricand..daca e in toiul noptii, da-ti seama ca as opta pt plaja..intr-o noapte cu luna plina si cu sunetul marii...dar daca ar fi in toiul zilei,..varianta a 2a Razz

da ce super ar fi noaptea pe plaja....uite pe insula asta...ce zici ??..
Sexul in locuri publice 1185720937
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 2:28 pm

deci eu cand zic plaja,de fapt...ma gandesc la asta :

Sexul in locuri publice Sea_su11
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 5:30 pm

[quote="Lachesis"]deci eu cand zic plaja,de fapt...ma gandesc la asta :

super Lachesis...s-a rezolvat...trebuie doar sa ne intalnim... Smile
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 6:01 pm

la volan pe autostrada
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 6:12 pm

puiu.t a scris:
la volan pe autostrada

pai nu faci accident ??....poate un sex oral merge...dar sex normal nu prea..


mai merge iarasi sa faci sex pe varful muntelui iarna la -15 grade celsius...
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:36 pm

NeXuS a scris:
puiu.t a scris:
la volan pe autostrada

pai nu faci accident ??....poate un sex oral merge...dar sex normal nu prea..


mai merge iarasi sa faci sex pe varful muntelui iarna la -15 grade celsius...
am facut asa:
pe autostrada. in lift. in stejar, in padure, pe capota motor, pe ponton....etc
Sus In jos
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:37 pm

cum a fost cea petrecuta in stejar...wow! mor de ras! deja parca imi si imaginez...in stejar!

si ia spune tu, unde ti-a placut cel mai mult Smile
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:37 pm

puiu.t a scris:

am facut asa:
pe autostrada. in lift. in stejar, in padure, pe capota motor, pe ponton....etc


in apa n-ai incercat ??
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:40 pm

Lachesis a scris:
cum a fost cea petrecuta in stejar...wow! mor de ras! deja parca imi si imaginez...in stejar!

si ia spune tu, unde ti-a placut cel mai mult Smile

dupa o capita de fan!
si sub plop
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:41 pm

puiu.t a scris:

dupa o capita de fan!
si sub plop


puiule cred ca cel mai misto unde ar fi sa faci sex este in grajd..langa animale Laughing
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:42 pm

NeXuS a scris:
puiu.t a scris:

am facut asa:
pe autostrada. in lift. in stejar, in padure, pe capota motor, pe ponton....etc


in apa n-ai incercat ??
doar in piscina sa am punct de sprijin
cand imi amintesc....ce nebunie a fost, pe la ora 4 noaptea
Sus In jos
puiu.t
Secret Agents
Secret Agents
puiu.t


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 71
Localizare : etaj XI
Data de inscriere : 25/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:43 pm

NeXuS a scris:
puiu.t a scris:

dupa o capita de fan!
si sub plop


puiule cred ca cel mai misto unde ar fi sa faci sex este in grajd..langa animale Laughing
animale....ha!
acum vre-un an eram cu sotia in dormitor.....hard action
la un moment dat auzim alte gafaieli....
jos langa pat Tuti catelusa cotaia si ea jucaria preferata
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyMar Aug 26, 2008 8:50 pm

puiu.t a scris:

animale....ha!
acum vre-un an eram cu sotia in dormitor.....hard action
la un moment dat auzim alte gafaieli....
jos langa pat Tuti catelusa cotaia si ea jucaria preferata

cred ca ce tare a fost... Laughing ...s-a excitat cand va vazut Wink
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Restauratorul
Secret Agents
Secret Agents
Restauratorul


Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyJoi Aug 28, 2008 1:57 pm

NeXuS a scris:
puiu.t a scris:

am facut asa:
pe autostrada. in lift. in stejar, in padure, pe capota motor, pe ponton....etc


in apa n-ai incercat ??
In apa unui lac....dar trebuie sa aveti amandoi grija de chiloti,iar barbatul sa aiba grija de "rama".......sa nu ii ia vreun somn.
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyJoi Aug 28, 2008 2:11 pm

eu cred ca cel mai tare ar fi sa faci sex pe zapada... Laughing
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Restauratorul
Secret Agents
Secret Agents
Restauratorul


Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyJoi Aug 28, 2008 2:37 pm

NeXuS a scris:
eu cred ca cel mai tare ar fi sa faci sex pe zapada... Laughing
Pe un derdelus?Si cine ai vrea sa fie pe post de sanie? Smile
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyJoi Aug 28, 2008 2:41 pm

Restauratorul a scris:

Pe un derdelus?Si cine ai vrea sa fie pe post de sanie? Smile

bineinteles ca as vrea sa fie pe post de sanie femeia... Rolling Eyes
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Restauratorul
Secret Agents
Secret Agents
Restauratorul


Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/08/2008

Sexul in locuri publice Empty
MesajSubiect: Re: Sexul in locuri publice   Sexul in locuri publice EmptyJoi Aug 28, 2008 2:43 pm

NeXuS a scris:
1) In toaleta unui restaurant/club. E destul de incitant, mai ales ca, in astfel de locuri, ai de obicei cateva pahare la bord. Daca alegi un restaurant select, ai grija sa inchizi bine usa si sa nu faceti prea mult zgomot, pentru ca se poate sfarsi totul cu o scena penibila. Si atentie la microbi... nu ca asta ar mai conta cand esti excitat.

2) In natura. La picnic, pe munte, pe plaja, nu conteaza. Sexul in aer liber e fantastic, atat din cauza decorului, cat si datorita sentimentului de libertate pe care ti-l da. Femeile apreciaza si ele nespus de mult acest gen de locatii, cu un mic amendament: nu e placut sa simti in spate fiecare pietricica, asa ca luati cu voi o patura mai groasa.

3) Cabina de proba a unui magazin. Incitant, dar foarte riscant. Aveti mai multe sanse sa duceti totul la capat intr-un magazin mare, cu multe cabine si unde nu sta vanzatoarea mereu cu ochii pe voi.

4) Sauna. Daca rezistati bine la caldura, e super. Cel mai bine e sa mergeti seara in spa-ul respectiv, cand nu e prea multa lume. Daca esti client fidel, poti aranja cu persoana responsabila sa aiba grija ca tu si prietena ta sa nu fiti deranjati. Si, oricat de tare va ia valul, nu uitati sa puneti un prosop sub voi, pentru ca riscul de boli exista si in cele mai selecte saloane.

5) O sala goala de clasa. Daca te apuca nostalgia intr-o seara si vrei sa-i arati prietenei tale liceul in care tu faceai legea acum cativa ani (sau in care nu te cunostea nici dracu', dar ea nu trebuie sa afle asta), puteti profita de o sala goala pentru a va distra. Alege una mai la capatul coridorului si stinge lumina.

6) In birou. Daca ai propriul birou, e pacat sa nu profitati. Nu conteaza daca e ora de varf, sau daca ai o sedinta in 10 minute. Tot ce trebuie sa faci este sa incui usa. La fel, orice magazie, spalatorie etc este ok. Nu uita insa ca miza e foarte mare: daca sunteti prinsi, risti sa-ti pierzi jobul.

7) La cinema. Daca e mai pustiu, aveti toate sansele sa va simtiti bine si, oricum, cel mai rau lucru care se poate intampla e sa fiti dati afara. Cine poate uita frumoasele (jalnicele) momente din perioada adolescentei, in care plateai doua bilete la film doar ca sa ai un loc unde sa-ti poti mangaia prietena in voie?
Mie imi place sa fac dragoste pe muntele venus si in apa unui lac.
Sus In jos
 
Sexul in locuri publice
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri misterioase din Romania si din lume

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The NeXuS World :: Dragoste-
Mergi direct la: