The NeXuS World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

The NeXuS World

you will see
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hobby-ul zodiei tale

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Hobby-ul zodiei tale Empty
MesajSubiect: Hobby-ul zodiei tale   Hobby-ul zodiei tale EmptyMier Aug 27, 2008 1:41 pm

Berbec
Ai nevoie de miscare, pentru ca nu poti sa stai locului. Dar energia ta nu este de genul aceleia pe care o consumi singura la aparate. Trebuie sa simti ca invingi pe cineva. Scrima ai incercat?


Taur
Trebuie sa fie ceva care are legatura cu pamantul, dar care sa-ti satisfaca si simtul estetic. Cursurile de ikebana sau experimentele cu plante exotice in gradina casei tale s-ar putea sa fie ceea ce-ti
doresti.

Gemeni
Setea ta de cunoastere este de nestins. Oricat de mult iti place sa stralucesti invatandui pe altii, pentru tine vor fi nepretuite momentele in care ai timp de studiu, asa ca citesti tot ce prinzi.


Rac
E posibil sa-ti placa sa te relaxezi stand in fotoliu si tricotand puloverase pentru copiii tai. Sau scriind
o carte de bucate. Sau, pur si simplu, sa-ti placa sa aduni o colectie stufoasa de filme romantice.


Leu
Daca nu poti face teatru, macar in mijlocul prietenilor sa te manifesti. Nici karaoke nu suna rau, ce zici? Dar niste cursuri de dans de societate? Te-ai duce la un concurs pentru amatori, nu-i asa?


Fecioara
Sudoku si cuvintele incrucisate s-au inventat pentru tine! Cu cat e mai grea problema, cu atat e mai mare satisfactia ca ai rezolvat-o. Nici statul in biblioteca nu-ti suna rau.


Balanta
Reinnoirea garderobei si a tuturor accesoriilor este, pentru tine, o mare placere. Ca si cursele nesfarsite prin magazine. Sau ca si vizitele la coafor si cosmetica.


Scorpion
Daca nu ar fi asa de riscant, ti-ai petrece mai mult timp prin cazinouri. Dar cum nu traim in Las Vegas, merge si o ruleta pe calculator. Sau macar o partida de poker intre prieteni.


Sagetator
Unde mai mergem? e intrebarea care nu-ti da pace. Daca se iveste ocazia unei calatorii, imediat gasesti toate resursele sa o faci.

Capricorn
Ai o lista cu ce ti-ai dori sa faci si o pui in aplicare. De exemplu, sa scrii o carte. Sau sa inveti o limba straina. Sau sa te apuci de kungfu. Faci orice cu seriozitate.

Varsator
Ai o minte foarte deschisa, ai fi capabila si sa te apuci sa-ti faci blog la 65 de ani. Numai sa fie cu o cauza nobila. Si sa aiba ceva noutate. Ultimul gadget trebuie sa ajunga la tine.

Pesti
Studiezi astrologia si stiintele oculte. Interpretezi totul prin prisma sistemului pe care ti l-ai format. De aceea vin oamenii la tine sa te intrebe ce sa faca, pentru ca ai devenit o inteleapta.



...asadar,spune-mi ce zodie esti, ca sa-ti spun ce hobby ti se potriveste
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Hobby-ul zodiei tale Empty
MesajSubiect: Re: Hobby-ul zodiei tale   Hobby-ul zodiei tale EmptyMier Aug 27, 2008 1:42 pm

eu sunt Leu... Very Happy
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Lachesis
Moderator
Moderator
Lachesis


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 25/08/2008

Hobby-ul zodiei tale Empty
MesajSubiect: Re: Hobby-ul zodiei tale   Hobby-ul zodiei tale EmptyMier Aug 27, 2008 1:44 pm

NeXuS a scris:
eu sunt Leu... Very Happy
sa te invit la dans ? Very Happy am sustinut spectacole de dans sportiv in cadrul scolii sa stii...am fost chiar si solista a unei trupe de prin liceu asa ca...shall we dance? Laughing
Sus In jos
NeXuS
Administrator
Administrator
NeXuS


Numarul mesajelor : 290
Varsta : 34
Localizare : On the top of the world !
Data de inscriere : 23/08/2008

Hobby-ul zodiei tale Empty
MesajSubiect: Re: Hobby-ul zodiei tale   Hobby-ul zodiei tale EmptyMier Aug 27, 2008 1:48 pm

Lachesis a scris:
NeXuS a scris:
eu sunt Leu... Very Happy
sa te invit la dans ? Very Happy am sustinut spectacole de dans sportiv in cadrul scolii sa stii...am fost chiar si solista a unei trupe de prin liceu asa ca...shall we dance? Laughing


mergem la dans..o sa dansam cum sa nu...super..imi place ca stii sa dansezi...poate ma inveti si pe mine..ca eu nu stiu...stiu doar ceva in genul breakdance... Cool Smile
Sus In jos
http://www.freewebs.com/extreme-weather/
Continut sponsorizat





Hobby-ul zodiei tale Empty
MesajSubiect: Re: Hobby-ul zodiei tale   Hobby-ul zodiei tale Empty

Sus In jos
 
Hobby-ul zodiei tale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The NeXuS World :: Hobby-uri-
Mergi direct la: